Maite Perroni w obsadzie „Papá a toda madre”

Maite Perroni wystąpi u boku Sebastiána Rulliego w meksykańskiej telenoweli ”Papá a toda madre”. W połowie sierpnia ruszają zdjęcia.

Jeszcze przed tygodniem meksykańska prasa łączyła Maite Perroni („Triumf miłości’) z przygotowywanym przez Telemundo serialem o Selenie. Po tym jak wygasł kontrakt aktorki na wyłączność z Televisą, przyjęcie przez nią oferty od zagranicznej telewizji nie byłoby niczym zaskakującym. Jednak amerykańska telewizja będzie musiała poszukać innej protagonistki, albowiem Perroni właśnie ogłosiła, że przyjęła od producenta Edurado Mezy zaproszenie do udziału w telenoweli ”Papá a toda madre”. Będzie partnerowała Sebastiánowi Rulliemu („Trzy razy Ana”).

O przyjęciu roli aktorka poinformowała dziś na swoim Twitterze. „Cieszę się bardzo, że będę dzielić z wami tę nową przygodę!!! Cieszę się, że mogę robić to co lubię z ludźmi, których kocham. Dziękuję Eduardo Meza” – czytamy w wiadomości.

„Papá a toda madre” jest remakem argentyńskiej telenoweli „Sres. Papis” pokazującej losy czterech mężczyzn, którym przychodzi zmierzyć się z ojcostwem. W czołówce obsady znaleźli się: Raúl AraizaJuan Carlos BarretoVerónica JaspeadoAna La SalviaMichelle González. Wciąż trwają poszukiwania aktorka do roli czwartego ojca. Zdjęcia do telenoweli rozpoczną się w sierpniu.

źródło: novela.pl

2 Komentarze

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.