Maite Perroni i Iván Sánchez na jednym planie

Iván Sánchez wystąpił u boku Maite Perroni w meksykańskiej komedii romantycznej „Dibujando el cielo” w reżyserii Any Laury Calderón.

Zakończyły się zdjęcia do „Dibujando el cielo”, debiutanckiego filmu fabularnego Any Laury Calderón. Meksykańska montażystka, doświadczona w pracy nad filmami krótkometrażowymi i dokumentalnymi, postanowiła zmierzyć się z reżyserią. Pod jej dyrekcją zagrali kojarzeni z udziału w telenowelach aktorzy Maite Perroni („Kotka”) i Iván Sánchez („Burza”).

Osią scenariusza jest Narodowe Obserwatorium Astronomiczne mieszczące się przy Narodowym Uniwersytecie Autonomicznym Meksyku w Cholula. W nim pracuje Sofía (w tej roli Perroni), astrofizyk, specjalizująca się w zakresie mechaniki nieba. Potrafi precyzyjnie określić trajektorię satelity w przestrzeni kosmicznej, jednak ma problem z wytyczeniem własnej drogi. Gubi się w codzienności, gdyż cała jej uwaga skupia się na studiach i napisaniu pracy dyplomowej. „Oddaje się pasji jaką jest badanie wszechświata, żeby uciec przed własnym życiem” – kwituje odtwórczyni roli. W sprowadzeniu Sofíi na ziemię ma pomóc postać Raúla (grana przez Sáncheza).

W obsadzie znaleźli się także: Ximena Romo, Claudia RamírezChristian VásquezAna Layevska. Premiera filmu w Meksyku zaplanowana jest na pierwszy kwartał 2018 roku.

źródło: novela.pl

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.