Świat Seriali: „Zbuntowani”. Co u nich słychać?

Wielu fanów wciąż ma nadzieję, że byli członkowie zespołu „RBD” znów spotkają się na scenie lub przed kamerami. Czy są na to szanse?

Aż trudno uwierzyć, że od premiery „Zbuntowanych” w Polsce minęło już 10 lat! W ciągu tej dekady gwiazdy serialu z większym i mniejszym powodzeniem pracowały na swoje nazwiska. Jednak widzowie nie tracili nadziei na to, że aktorzy w napiętych grafikach znajdą czas na wspólny koncert czy zagranie w filmie. Apetyty fanów podsycał Pedro Damian, regularnie wspominając o nowym, chociażby niewielkim projekcie byłych członków zespołu „RBD”, który powstał na potrzeby „Zbuntowanych”. Jednak nie jest to takie proste.

Różne drogi

Alfonso Herrera skutecznie zerwał z wizerunkiem młodzieżowego amanta, dzięki czemu jest teraz jednym z najpopularniejszych latynoskich aktorów w USA – gra główną rolę w „The Exorcist”, a także w „Sense8″. Poncho przekonująco wypada podczas scen miłosnych ze swoim serialowym partnerem, dlatego część widzów podejrzewała, że jest homoseksualistą. Poncho nie zawraca sobie głowy dementowaniem plotek. Wolne chwile woli poświęcać swojemu półrocznemu synkowi Daniemu oraz jego mamie Dianie Vásquez. Również Anahí, która w „Zbuntowanych” wcielała się w jego ukochaną, ceni wartości rodzinne. Po średnio udanym powrocie do telenowel w „Podwójnym życiu Angeliki” skupiła się na muzyce, nagrywając płytę „Inesperado”. Żona gubernatora Chiapas, Manuela Velasco, nie ukrywała, że marzy o dziecku. Nie było to proste ponieważ jako nastolatka walczyła z anoreksją, co wyniszczyło jej organizm. W końcu się udało i w styczniu br. na świat przyszedł synek Anahí, Manuel. Niedawno na jednym z plotkarskich portali internetowych pojawiły się spekulacje, że artystka zakończy karierę. Ona jednak zapewniła swoich fanów, że będzie łączyć wychowywanie dziecka z karierą zawodową.

Znowu razem

W czasie gdy Anahí urodziła synka w TVNotas pojawił się artykuł sugerujący, że jej koleżanka z planu „Zbuntowanych” Dulce María, także zostanie mamą. Pikanterii tej informacji dodawał fakt, że aktorka dopiero co przyznała się, że spotyka się z reżyserem Franciskiem Alvarezem, o czym plotkowano już od pół roku. Dulce szybko zdementowała te doniesienia. Potwierdziła za to, że podczas swojej trasy koncertowej spotka się na scenie z innym eksczłonkiem „RBD”, czyli Christianem Chavezem. Serialowy Giovanni po problemach z byłym chłopakiem i próbie samobójczej wyszedł na prostą. Niedawno zagrał w telenoweli Pedra Damiana „Despertar contigo”.

To już koniec!

Maite Perroni ponad trzy lata temu związała się z muzykiem Koko Stambukiem. Od tego czasu regularnie dementuje plotki o swojej ciąży albo sekretnym ślubie. Po zakończeniu nagrywania „Antes muerta que Lichita” gwiazda oświadczyła, że poświęci się muzyce – w tym miesiącu skończy swoją trzecią solową trasę koncertową. Z kolei jej serialowy kolega Christopher Uckermann ostatnio wzbudzał zainteresowanie głównie swoim życiem uczuciowym – po dwóch latach związku rozstał się z prezenterką Natalią Téllez a miesiąc później spotykał się już z aktorką Aną Seradilla („Kiedy będziesz moja”). Oświadczył też, że nie dojdzie do ponownego spotkania „RBD”, bo byli członkowie są zbyt próżni i zarozumiali.

źródło: Dwutygodnik „Świat Seriali” nr. 5, 6 III 2017

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.