Wywiad z Maite Perroni dla magazynu Ximena

Maite Perroni Beorlegui, jedna z najbardziej wpływowych meksykańskich artystek na świecie, rozpoczęła swoją karierę w telenoweli „Rebelde” („Zbuntowani”), gdzie także po raz pierwszy miała styczność z muzyką, będąc jedną z sześciu członków zespołu RBD. Kiedy ogłoszono rozpad zespołu, Maite poświęciła się telenowelom, powracając do muzyki w 2013 roku ze swoim pierwszym solowym albumem „Eclipse de Luna”. Maite jest rozpoznawalna poprzez swoje telenowele, stając się w ten sposób Królową Telenowel, zajmując miejsce Thalii. W 2016, Maite wydała utwór „Adicta”, który rozprzestrzenił się po całym świecie, powodując, że był wielokrotnie odtwarzany na platformach cyfrowych. W wywiadzie, Maite mówiła o swoim powrocie do Brazylii, o swoich postaciach i o swoich przyszłych, nowych projektach.

W 2016, piąty rok z rzędu pojawiłaś się na liście TC Candler „100 Najpiękniejszych Twarzy”. Jak się czujesz wiedząc, że uznanie napływa z całego świata i że jesteś jedną z najpiękniejszych na świecie?

Jestem bardzo wdzięczna… zawsze jednak uważałam, że piękno jest czymś subiektywnym, ale to miłe, że wyróżniają cię jako część tej listy uznawanej na całym świecie.

Po raz pierwszy, nasz magazyn, wypuścił listę „30 Najpiękniejszych Meksykanek 2016″ i również znalazłaś się na szczycie listy. Jedynie podziękowałaś nam za wyróżnienie na swoim portalu społecznościowym. Jak to jest czuć się kochaną przez swoich fanów, którzy są obecni w dobrych i złych chwilach i którzy jednoczą się w niezliczonej ilości głosowań?

To była ogromna niespodzianka! hahaha Dziękuję Wam za uwzględnienie mnie na tej liście. I oczywiście dziękuję fanom, ponieważ dzięki nim moja twórczość dociera za każdym razem do coraz to większej ilości ludzi; nie pozostaje mi nic innego jak podziękować Wam za waszą miłość, wasze zaangażowanie, wasze poświęcenie… jesteście najlepsi!

W lipcu udajesz się do Brazylii na spotkanie z fanami i z wyjątkowym gościem, Danielem Arenasem, twoim partnerem z telenoweli „La Gata” („Kotka”), której emisja już się tam zakończyła. Jakie emocje wzbudza w Tobie Brazylia? I jak to jest zabierać ze sobą swojego przyjaciela po fachu?

Jestem szczęśliwa z tego jak cudownie brazylijska publiczność przyjęła ten projekt stworzony przez Nathalie Lartilleux i jestem ogromnie podekscytowana kolejną podróżą do Brazylii a żeby było jeszcze lepiej z moim kochanym Danielem Arenasem. Był to projekt, który poruszył mnie od samego początku, ponieważ był ukazaniem prawdziwego miejsca jak Bordo de Xochiaca, gdzie mogliśmy przekazać nieco jak to jest żyć i pracować na prawdziwym wysypisku. Myślę, że kiedy żyje się w pośpiechu nie zdaje się sobie sprawy z tego co się posiada i że po drugiej stronie jest rzeczywistość o której nawet nie ma się pojęcia, że istnieje… i co najlepsze to dzielenie całego tego doświadczenia razem ze wspaniałymi aktorami jak Dani, który jest cudownym człowiekiem, cudownym przyjacielem… wszystko zawsze było pracą zespołową i to widać na ekranie, dzięki temu byliśmy tak dobrze odbierani.

Twoje główne role znane są na całym świecie. Ze wszystkich postaci, która najbardziej cię poruszyła?

Hahaha wszystkie haha, każda postać, każda historia, każda telenowela, w której występowałam była dla mnie ważna, że nie potrafiłabym wymienić jednej z nich.

Myślałaś, aby wystąpić w filmie i czy masz jakieś propozycje?

Pracujemy nad nim. W maju rozpocznę nagrywanie w Meksyku filmu „Dibujando el Cielo”, producentem jest Christopher Hool, jestem bardzo podekscytowana tym projektem.

Twoja ostania główna rola w telewizji była w „Antes muerta que Lichita”, jako Alicia (Lichita). Kobieta pracująca, która w swoim miejscu pracy doświadcza mobbingu, ale kiedy wszyscy się tego najmniej spodziewali zmienia się nie tylko w sposób fizyczny, ale także uczuciowy. Wiemy, tak samo jak nie akceptujemy, że wielu ludzi na świecie tego doświadcza. Jakie jest Twoje przesłanie motywujące i wspierające takie osoby?

Kiedy zaczęto opowiadać mi o postaci wczułam się w nią tak bardzo, że nigdy nie myślałam o przemianie fizycznej jaką będzie oznaczała. Udział w tej telenoweli był dla mnie wspaniałą okazją, ponieważ ukazany był rzeczywisty temat mobbingu, gdzie postaci były rzeczywiście odgrywane jako osoby a nie jedynie jako postaci telewizyjne. Dlatego Lichita nie zmieniła swojego fizycznego aspektu z dnia na dzień, ale było to stopniowo, ponieważ okoliczności w jakich się znajdowała zmieniły ją nie tylko zewnętrznie, ale i wewnętrznie. Zawsze dbaliśmy, aby historia pomimo, iż była komediowa niosła także pozytywne przesłanie dla społeczeństwa.

 Wielu oczekuje na twoją płytę. Czy ma już wyznaczoną datę premiery?

Do tej pory pracowaliśmy singiel po singlu. Mogę Wam  jedynie powiedzieć, że już kończymy przygotowania mojego nowego singla, którego nagrałam w lutym w Los Angeles wraz z Cali & El Dandee oraz z moim ukochanym Adresem Torres, który był producentem „Adicta”… tak więc niedługo będziecie mogli usłyszeć co dla Was przygotowaliśmy!

Czym jest muzyka w twoim życiu?

Jest uniwersalnym językiem poprzez nią możemy wyrażać to co czujemy, co myślimy bez względu na to w jakim języku mówimy.

Co uważasz za najcenniejsze w swoim życiu?

Moją rodzinę, przyjaciół, moich fanów i możliwość robienia tego co lubię najbardziej.

Co sądzisz o swoich brazylijskich fanach?

Kocham ich z całego serca! Zawsze będę im wdzięczna za ich wsparcie, lojalność i bycie częścią tej wielkiej rodziny ‚Perronitos’.

Czy osiągnęłaś już wszystkie swoje cele czy jest jeszcze coś co chciałabyś osiągnąć?

Sądzę, że kiedy osiągasz dany cel wyznaczasz sobie kolejne i kolejne cele. Więc sądzę, że brakuje mi jeszcze wielu celów do osiągnięcia.

Jak wyobrażasz sobie swoje życie za 5 lat?

Nie wiem gdzie będę za 5 lat, ale z pewnością będę zadowolona z tego co robię.

Czemu poświęcisz swój zawodowy czas w 2017 roku?

Będę w dalszym ciągu pracowała jeśli chodzi o stronę muzyczną, ale także aktorską.

Co jest najpiękniejsze w koncercie?

Kontakt z publicznością ponieważ napełnia mnie energią i pozytywnymi wibracjami.

Jak się czujesz będąc jedną z najpiękniejszych i najbardziej uwielbianych osób?

Ogromnie szczęśliwa, że mogę liczyć na moich fanów, to oni są tymi, którzy codziennie w sieci rozpowszechniają informacje o mnie, mojej pracy; niewątpliwie są oni ogromnym wsparciem dla mojej kariery i wszystko co robię, robię z ogromną miłością, aby nieco zrewanżować się im za to co od nich otrzymuję.

Czy wydasz więcej singli?

Tak. Kilka tygodni temu nagrałam nowy singiel wraz z Cali & El Dandee… niedługo będziecie mogli go usłyszeć!

W tym roku będzie EP czy CD?

W dalszym ciągu pracujemy z wytwórnią Warner Music singiel po singlu… o wszystkich naszych poczynaniach będę Was informować na moich portalach społecznościowych.

Jesteś ambasadorką kampanii przeciwko pracy nieletnich. Jak się czujesz z tą ogromną odpowiedzialnością jaka została ci powierzona?

Niewątpliwie jest to kampania w którą jestem zaangażowana w 100%, ponieważ jest to wspieranie naszej młodzieży i dzieci, aby nie były narażane na czynności/działania, które nie są odpowiednie dla ich wieku. Jako Meksykanka czuję się ogromnie dumna będąc częścią tej kampanii, w której to do czego się dąży to dbanie o przyszłość Meksyku poprzez nasze dzieci, ponieważ mniej o jedno dziecko pracujące to więcej o jedno dziecko lepiej wykształcone.

 Skany > Magazyn Ximena (marzec 2017)

       więcej

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.